Kahve falında at bacağı görmek

Kahve falında at bacağı görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında at bacağı gördüyseniz:

  • Zaten bunu yapacak mantığına sahipsiniz.

Kahve falında uzun bacaklı at görmek sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında atın bacağını kırmak hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, elinden geliyorsa ona borç vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında at bacağı görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına yorulur.

Kahve falında bacağı kırık at görmek kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında bir bacağının olmadığını görmek parasının üstüne para ekleyeceğine, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Kahve falında bacağından silahla vurulduğunu görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir bacağın kısa olduğunu görmek insanlara ilim irfan aşılayacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında bacakta vurulmak strese gireceğine, gergin olacağına, yüksek mertebeye geleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top