Kahve falında armut ağacı görmek

Kahve falında armut ağacı görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine delalet eder.

Kahve falında armut ağacı gördüyseniz:

  • Sizi heyecanlandırmayan veya hakkında olumlu düşünceler beslemediğiniz bazı iş, plan veya konuları rafa kaldırmak eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında armut ağacından armut toplamak artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına delalettir.

Kahve falında ağaçtan armut almak bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağaçta armut toplamak artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında armut ağacı ve armut görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, çok hayırlı adımların atılacağına işarettir.

Kahve falında armut ağacının çiçek açtığını görmek kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine işarettir.

Kahve falında ağaçta armut görmek husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, onu cesaretlendireceğine alamet eder.

Kahve falında armut ve armut ağacı görmek keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret eder.

Kahve falında ağaçtan armut topladığını görmek nefsini terbiye etmeyi başaracağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve fal sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir