Kahve falında arkadaşının yaralandığını görmek

Kahve falında arkadaşının yaralandığını görmek kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, çekemeyenlerin de çoğalacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının yaralandığını gördüyseniz:

  • Kafanızı dağıtabileceğiniz kişilerle zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının sırtında yara görmek sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının silahla yaralandığını görmek anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşın yaralandığını görmek bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşında yara görmek hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının yaralanmasını görmek bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşını yaralar içinde görmek güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının yaralandığını görmek zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında bir arkadaşının yaralandığını görmek kendini garantiye alarak harekete edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir