Kahve falında arkadaşının sevgilisinin elini tutmak

Kahve falında arkadaşının sevgilisinin elini tutmak uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşının sevgilisinin elini tutmak gördüyseniz:

  • Etkisiz veya yetersiz plan, iş ya da programları bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının sevgilisinin elini tutmak sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgilin elini tutmak kafasını toplamasına yardımcı olacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgilini elini tutmak işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına inanılır.

Kahve falında sevgilisini elini tutmak bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilini elini tutmak zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilin elini tutmak korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında sevgili elini tutmak yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgili elini tutmak fal sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, sahip olacağı malın faazlalığına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir