AnaSayfa / Genel / Kahve falında altını ıslatmak

Kahve falında altını ıslatmak

Kahve falında altını ıslatmak yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, şifaya ve çarelere kavuşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına işarettir.

Kahve falında altını ıslatmak gördüyseniz:

  • Başarılarınızı sevdiğiniz kişilere birlikte kutlamak isteyebilirsiniz.

Kahve falında altını ıslatan birini görmek hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine inanılır.

Kahve falında altını ıslatan bebek görmek yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, problemlerinin biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yağmur altında ıslanmamak ağız tadının kaçacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğin altını ıslattığını görmek sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altına ıslatmak iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına yorulur.

Kahve falında birinin altını ıslattığını görmek kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında altını ıslatmış bebek görmek çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılır.

Kahve falında başkasının altını ıslattığını görmek rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir