AnaSayfa / Genel / Kahve falında ahırda saman görmek

Kahve falında ahırda saman görmek

Kahve falında ahırda saman görmek iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına inanılır.

Kahve falında ahırda saman gördüyseniz:

  • Hasta ziyaretleri gibi şeylerden kaçınmalısınız.

Kahve falında ahırda saman görmek maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına delalettir.

Kahve falında ot saman görmek yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında nohut samanı görmek dertlerine derman bulacağına, ticaret ehli kimse olacağına rivayet eder.

Kahve falında yanan samanı söndürmek eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saman yığını görmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına delalet eder.

Kahve falında saman savurmak yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Kahve falında yanmış saman görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saman süpürmek işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir