AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağır hastanın iyileştiğini görmek

Kahve falında ağır hastanın iyileştiğini görmek

Kahve falında ağır hastanın iyileştiğini görmek yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, çok sevileceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına inanılır.

Kahve falında ağır hastanın iyileştiğini gördüyseniz:

  • Ruhsal gücünüzü toparlamak için fazla enerji harcayacağa benziyorsunuz.

Kahve falında ağır hastayı iyileşmiş görmek çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına işarettir.

Kahve falında ağır hastanın iyileştiğini görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına yorulur.

Kahve falında ağır hastalandığını görmek başarıya ulaşacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında ağır hasta birini görmek itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında annesini ağır hasta görmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine yorulur.

Kahve falında ağır hasta olduğunu görmek işlerdeki karın artacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin ağır hasta olduğunu görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına inanılır.

Kahve falında kendini ağır hasta görmek gelişeceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir