AnaSayfa / Genel / Kahve falında zehirli yılandan kaçmak

Kahve falında zehirli yılandan kaçmak

Kahve falında zehirli yılandan kaçmak yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında zehirli yılandan kaçmak gördüyseniz:

  • Uzun bir yolculuk planlamanız mümkündür.

Kahve falında zehirli yılandan kaçmak herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine delalettir.

Kahve falında yılandan zehirlenmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine rivayet eder.

Kahve falında zehirli yılan tarafından ısırılmak aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında zehirsiz yılan görmek işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, hayatı ile bazı kararlar vereceğine inanılır.

Kahve falında zehirli yılan sokması görmek dişe diş savaşacağına, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına işarettir.

Kahve falında zehirli sarı yılan görmek kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine yorulur.

Kahve falında zehirli yılanlar görmek büyük aksilikler yaşayacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında yılanın zehirini almak eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, malların çoğalacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.