AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüzük parmağının kesildiğini görmek

Kahve falında yüzük parmağının kesildiğini görmek

Kahve falında yüzük parmağının kesildiğini görmek işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına işaret eder.

Kahve falında yüzük parmağının kesildiğini gördüyseniz:

  • Aslında ne derece dikkatli olursanız olun para sıkıntısı kaçınılmaz gibi görünüyor.

Kahve falında yüzük parmağının kesildiğini görmek kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin parmağının kesildiğini görmek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, elindeki imkanların artacağına işaret eder.

Kahve falında ayak baş parmağının kesildiğini görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına inanılır.

Kahve falında parmağın kesilmesini görmek kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Kahve falında orta parmağının kesildiğini görmek işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, fal sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayak parmağının kesildiğini görmek sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine işaret eder.

Kahve falında küçük parmağının kesildiğini görmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına yorulur.

Kahve falında parmak kesilmesi kan görmek güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.