AnaSayfa / Genel / Kahve falında yün şal görmek

Kahve falında yün şal görmek

Kahve falında yün şal görmek her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, ne yapacağını şaşıracağına, yokluk nedir bilmeyeceğine, önemli bir lider haline geleceğine, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yün şal gördüyseniz:

  • Samimi olmaya çalışmanızda fayda var.

Kahve falında yün şal görmek çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine delalettir.

Kahve falında başına siyah şal takmak işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi şal bağlamak sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına işarettir.

Kahve falında boynunda şal görmek yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Kahve falında krem rengi şal görmek daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında krem şal görmek parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına işarettir.

Kahve falında beline şal bağlamak yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, fesat kimselerin çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ipek şal görmek bunun farkına varacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir