AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüksekte kendini görmek

Kahve falında yüksekte kendini görmek

Kahve falında yüksekte kendini görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına işarettir.

Kahve falında yüksekte kendini gördüyseniz:

  • Bazı konularda aşırılıklara kaçmanız ya da karşıt görüşlü kişilerle karşılaşmanız imajınıza zarar verebilir.

Kahve falında çok yüksek binaya çıkmak iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüksek ağaca çıkmak mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, üzüntülerinin sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek tepede olduğunu görmek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, istediği noktalara geleceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek bir binaya taşınmak rahat bir hayata adım atılacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine delalet eder.

Kahve falında arkadaşının yüksekten düşüp öldüğünü görmek mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına delalettir.

Kahve falında yüksek bir köprü görmek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, dertlerin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yerde olduğunu görmek herkesin istediği şeye kavuşacağına, verimin ve bereketin geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek bir tepeden inmek işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.