AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüksek bir binada bulunmak

Kahve falında yüksek bir binada bulunmak

Kahve falında yüksek bir binada bulunmak ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, huzursuzlukların son bulacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında yüksek bir binada bulunmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler gizli tutulması gereken bilgileri n açığa çıkmasında açık bir rol oynadığınıza inanıyor olabilir.

Kahve falında yüksek bir binada bulunmak hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına işarettir.

Kahve falında yüksek binada bulunmak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yerde bulunmak maddi kayıpların olacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına rivayet eder.

Kahve falında yüksekte bulunmak hayırlı işlere girileceğine, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Kahve falında yüksek yerde bulunmak mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, el üstünde tutulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bina yapmak ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yüksek binanın yıkıldığını görmek kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek bir bina çıkmak fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, kazancının ilk önce azalacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.