AnaSayfa / Genel / Kahve falında yılanın boynundan soktuğunu görmek

Kahve falında yılanın boynundan soktuğunu görmek

Kahve falında yılanın boynundan soktuğunu görmek işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına delalet eder.

Kahve falında yılanın boynundan soktuğunu gördüyseniz:

  • Yanlışlıklar veya yanlış adımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında yılanın boynundan soktuğunu görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevinçli bir haber alınacağına yorulur.

Kahve falında orta boylu yılan görmek o kapıyı kapatacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına işaret eder.

Kahve falında yılanın boynunu sıkmak maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, fal sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında boynuna yılan dolandığını görmek işlere burnunu sokan insanlar olacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına inanılır.

Kahve falında boynunda siyah yılan görmek hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, zor günlerden geçeceğine işaret eder.

Kahve falında boynuna dolanmış yılan görmek sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine delalettir.

Kahve falında yılanın boynuna sarıldığını görmek hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, falı kapatan kişinin hevesinin kursağında kalacağına delalet eder.

Kahve falında boynuna sarılmış yılan görmek kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.