AnaSayfa / Genel / Kahve falında yılanın ağzına tükürmek

Kahve falında yılanın ağzına tükürmek

Kahve falında yılanın ağzına tükürmek kötü kimselerle karşılaşamayacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, falı kapatan kişinin hevesinin kursağında kalacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yılanın ağzına tükürmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların gelişimi veya ilerlemesi konuyu ilgilendiren herkesin görüşlerine bağlı olabilir.

Kahve falında yılanın ağzına tükürmek hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında ağzındaki yemeği tükürmek eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, malvarlığının çok daha artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzından kan tükürmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağzının içine tükürmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağzina tükürmek borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına yorulur.

Kahve falında ağzından kum tükürmek duaların boşa gideceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin ağzına tükürmek ancak fal sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına yorulur.

Kahve falında birinin ağzına tükürdüğünü görmek pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.