AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil soğan diktiğini görmek

Kahve falında yeşil soğan diktiğini görmek

Kahve falında yeşil soğan diktiğini görmek Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil soğan diktiğini gördüyseniz:

  • Fikir birliği sağladığınız kişileri iyi dinlerseniz istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz.

Kahve falında yeşil soğan diktiğini görmek birlikte kâh ağlayacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında soğan diktiğini görmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil elbise diktirmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, ekmek kapılarının kapanacağına işarettir.

Kahve falında bahçede yeşil soğan görmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, daha çok dünya malı edineceğine tabir olunur.

Kahve falında maydanoz yeşil soğan görmek işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil soğan biçmek zahmetli işlerle uğraaşılacağına, konuşmaz olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil soğan yıkadığını görmek kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, alınan borçların ödenemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil taze soğan görmek istenen her şeye sahip olunacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir