AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil hilal görmek

Kahve falında yeşil hilal görmek

Kahve falında yeşil hilal görmek her zaman el üstünde tutulacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, güç ve kudret kazanacağına delalettir.

Kahve falında yeşil hilal gördüyseniz:

  • Gerekenden fazlasını anlatmamalısınız.

Kahve falında yeşil hilal görmek doğru karar veremeyeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hilal çizmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına işaret eder.

Kahve falında hilal ve yıldız görmek yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hilal şekli görmek borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına inanılır.

Kahve falında üç hilal görmek sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yarım hilal görmek sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine delalet eder.

Kahve falında ayı hilal görmek uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına alamet eder.

Kahve falında hilal şeklinde ay görmek kalp kıracağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir