AnaSayfa / Genel / Kahve falında yerlerin buz olduğunu görmek

Kahve falında yerlerin buz olduğunu görmek

Kahve falında yerlerin buz olduğunu görmek birçok dertle muhatap olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, umutlarının çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında yerlerin buz olduğunu gördüyseniz:

  • Maddi anlaşmaları, finansal girişimleri veya ortaklık ya da iş birliklerinizi ilgilendiren konularda sağlam temellere dayalı olmayan anlaşmalar yapabilir veya sözler verebilirsiniz.

Kahve falında yerlerin buz olduğunu görmek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, büyük zararlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında buzlu yer görmek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yerlerde buz görmek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında yerleri buz görmek tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında her yerin buz tuttuğunu görmek kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında her yeri buz görmek zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında her yerin buz olduğunu görmek kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine yorulur.

Kahve falında yerin buz tuttuğunu görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.