Kahve falında yeni yumurtlanmış yumurta görmek

Kahve falında yeni yumurtlanmış yumurta görmek önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeni yumurtlanmış yumurta gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili olumlu değişiklikler var.

Kahve falında yumurtadan yeni çıkmış civciv görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeni yumurtlanmış yumurta görmek ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında kokmuş yumurta görmek elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında üç tane yumurta görmek arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine inanılır.

Kahve falında horoz yumurtası görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sadece yumurta görmek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yılan yumurtası kırmak onlardan hayırsızlık göreceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deniz kaplumbağası yumurtası görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir