AnaSayfa / Genel / Kahve falında yavru tavus kuşu görmek

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, keyfin bozulacağına, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine delalet eder.

Kahve falında yavru tavus kuşu gördüyseniz:

  • Gelişmelerin tam ortasında işe yarar bir plan yapabilmek zor olabilir veya her şey göründüğü kadar basit veya karmaşık olmayabilir.

Kahve falında tavus kuşu yavrusu görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına inanılır.

Kahve falında tavus kuşu yumurtası görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tavus kuşu tüyü görmek fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük bir gelir toplayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tavus kuşunun tüyünü görmek prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine delalet eder.

Kahve falında tavus kuşunu uçarken görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah tavus kuşu görmek eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, sözünde duracağına delalettir.

Kahve falında kırmızı tavus kuşu görmek onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.