AnaSayfa / Genel / Kahve falında yatağına pislemek

Kahve falında yatağına pislemek

Kahve falında yatağına pislemek büyük borçlara girmeyeceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yatağına pislemek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler karşılığında ne verebileceklerine bakmaksızın, tamamen, sizin onlar için ne yapabileceğiniz başlığına odaklanmış olabilir.

Kahve falında yatağa pislemek gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatak pislemek destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatağı pislemek bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yatağına pislemek işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında üstüne pislediğini görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına delalettir.

Kahve falında altını pislediğini görmek arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında halıya pislemek acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin üzerine pislemek hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir