Kahve falında yaşlı erkek eli öpmek

Kahve falında yaşlı erkek eli öpmek sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı erkek eli öpmek gördüyseniz:

  • Enerji fazlanız nedeniyle çevrenize karşı saldırgan bir tavır sergileyebilirsiniz.

Kahve falında yaşlı erkek eli öpmek umduğunu bulamayacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlı erkeğin elini öpmek hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine delalettir.

Kahve falında yaşlı amcanın elini öpmek söz ve yetki sahibi olacağına, çok başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında bir yaşlının elini öpmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, duymadığı sözleri duyacağına delalet eder.

Kahve falında yaşlıların elini öpmek iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı dedenin elini öpmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı el öpmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına inanılır.

Kahve falında yaşlı adam eli öpmek kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top