AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanan kibriti söndürmek

Kahve falında yanan kibriti söndürmek

Kahve falında yanan kibriti söndürmek rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına inanılır.

Kahve falında yanan kibriti söndürmek gördüyseniz:

  • Başkalarının dikkatini çekmek için para harcamak zorunda değilsiniz.

Kahve falında yanan kibriti söndürmek hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında kibrit söndürmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanan kibrit görmek dünyanın kendisine galip gelmesine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kibrit yaktığını görmek hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kibrit toplamak atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına inanılır.

Kahve falında kibrit istemek toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine inanılır.

Kahve falında kibritle mum yakmak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine alamet eder.

Kahve falında yanık kibrit görmek özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.