AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanakta göz görmek

Kahve falında yanakta göz görmek

Kahve falında yanakta göz görmek yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, esenlik bulup, hafifleyeceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanakta göz gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı gizli tutmalısınız.

Kahve falında yanakta göz görmek helal rızık yiyeceğine, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanağında göz görmek dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yanağında ben görmek verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine delalettir.

Kahve falında ölen birini yanağından öpmek işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına yorulur.

Kahve falında yanakta öpmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğinin yanağına dokunmak ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına yorulur.

Kahve falında yanakta gamze görmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, de fal sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında kızın yanağından öpmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.