AnaSayfa / Genel / Kahve falında yağmur yağıp ıslanmamak

Kahve falında yağmur yağıp ıslanmamak

Kahve falında yağmur yağıp ıslanmamak özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına delalettir.

Kahve falında yağmur yağıp ıslanmamak gördüyseniz:

  • İçinizdeki sanatçıyı dışarı çıkarabilirsiniz.

Kahve falında yağmur yağıp ıslanmamak hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine rivayet eder.

Kahve falında yağmur yağıp ıslanmak kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yağmur yağıyor görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına delalettir.

Kahve falında yağmur yağıp sel olduğunu görmek aileyle iş yapmayacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine tabir olunur.

Kahve falında yağmurdan ıslanmamak hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine delalettir.

Kahve falında yağan yağmurda ıslanmamak kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yağmur altında ıslanmamak sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına inanılır.

Kahve falında yağmur yağması ama ıslanmamak maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.