AnaSayfa / Genel / Kahve falında vücudunu yıkamak

Kahve falında vücudunu yıkamak

Kahve falında vücudunu yıkamak hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine işaret eder.

Kahve falında vücudunu yıkamak gördüyseniz:

  • İhtiyacı olan birine yardım etmeniz, gösteriş yaparak ilgi çekmenizden daha fazla ilgi çekmenizi sağlayabilir.

Kahve falında vücudu yıkamak dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında vücut yıkamak dualarının kabul olacağına, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında vücudunu yıkamak kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına işarettir.

Kahve falında başı olmayan vücut görmek büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında vücut geliştirmek para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına delalettir.

Kahve falında vücutta kahverengi leke görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, beklenmedik kapıların açılmasına yorulur.

Kahve falında vücuduna krem sürmek ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, falı kapatan kişinin hevesinin kursağında kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vücudunda ot görmek borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir