AnaSayfa / Genel / Kahve falında vücudu tüylü görmek

Kahve falında vücudu tüylü görmek

Kahve falında vücudu tüylü görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, sağlık konusuna sıkıntı olmasa da, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, bedeninin şifa bulacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında vücudu tüylü gördüyseniz:

  • İhmalkar davranışlardan da kaçınmalısınız.

Kahve falında vücut tüylerini temizlemek yüksek bir makama geleceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine delalettir.

Kahve falında vücudu tüylü görmek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, güzel işler yapacağına inanılır.

Kahve falında vücudundan tüy koparmak kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında vücudun tüylenmesini görmek ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına işaret eder.

Kahve falında vücut tüyü görmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında vücuttan tüy koparmak insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine işarettir.

Kahve falında vücudunu tüylü görmek kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vücudunda tüy koparmak aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, uzaktan haberler işiteceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir