AnaSayfa / Genel / Kahve falında uçan balondan düşmek

Kahve falında uçan balondan düşmek

Kahve falında uçan balondan düşmek yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçan balondan düşmek gördüyseniz:

  • Artan yolculuklar, yapılan seyahat planları veya arkadaşlara yapılacak ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında uçan balondan düşmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında büyük uçan balon görmek tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, hastalıklarının son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uçan balona binmek sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi uçan balon görmek üzüntülü bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında uçan balona bindiğini görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, işlerinin gerileyeceğine inanılır.

Kahve falında balon uçurtmak aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına işarettir.

Kahve falında balon uçurduğunu görmek büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında rengarenk uçan balonlar görmek yeni lezzetlerin tadına varacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir