Kahve falında turuncu yelek görmek

Kahve falında turuncu yelek görmek eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında turuncu yelek gördüyseniz:

  • Duygusal veya maddi konularda tartışmalardan kaçmakta fayda var.

Kahve falında turuncu yelek görmek burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, hasta ise iyileşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında turuncu yelek giymek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı yelek görmek barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına işarettir.

Kahve falında can yeleği giymek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına işaret eder.

Kahve falında tüylü yelek görmek ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek bebek yeleği görmek sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine işarettir.

Kahve falında kürk yelek giymek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına, işlerin eski haline döneceğine delalettir.

Kahve falında altın yelek görmek kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir