AnaSayfa / Genel / Kahve falında turuncu far sürmek

Kahve falında turuncu far sürmek

Kahve falında turuncu far sürmek kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında turuncu far sürmek gördüyseniz:

  • Olaylar planlandığı şekilde ilerlemeyebilir.

Kahve falında turuncu far sürmek her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına işarettir.

Kahve falında mavi far sürmek yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı far sürmek rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında beyaz far sürmek onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında göz far sürmek hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine işarettir.

Kahve falında göze pembe far sürmek olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında far sürmek çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, yaşam kolaylığı içine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah far sürmek sevdikleriyle arasının açılacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.