Kahve falında toz şeker çalmak

Kahve falında toz şeker çalmak böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine delalettir.

Kahve falında toz şeker çalmak gördüyseniz:

  • Belli konuları bir kenara bırakamazsanız, küçücük bir olay devlet meselesi haline dönüşebilir.

Kahve falında toz şeker çalmak en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toz şeker istemek keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında toz şeker almak onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında toz şekeri dökmek evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında bir kase toz şeker görmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine, çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toz şeker taşımak bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında birisine toz şeker vermek şaşkın olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Kahve falında toz şeker dökmek verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir