AnaSayfa / Genel / Kahve falında topuk taşı görmek

Kahve falında topuk taşı görmek

Kahve falında topuk taşı görmek sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına inanılır.

Kahve falında topuk taşı gördüyseniz:

  • İnsanları çok kolay etkileyebileceksiniz, tesirli enerjileriniz var.

Kahve falında topuk taşı görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine delalettir.

Kahve falında taşlı topuklu ayakkabı görmek rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında topuklu ayakkabı satın almak saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına inanılır.

Kahve falında topuğundan iğne vurulmak işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında ayak topuğu temizlemek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine yorulur.

Kahve falında büyük topuklu ayakkabı giymek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine işarettir.

Kahve falında topuktan kan aldırmak yeni mekânlara gireceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulur.

Kahve falında kahverengi topuklu ayakkabı giymek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, Tövbe Edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir