AnaSayfa / Genel / Kahve falında tohum ekmek

Kahve falında tohum ekmek

Kahve falında tohum ekmek hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, sorumlu tutacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine işaret eder.

Kahve falında tohum ekmek gördüyseniz:

  • Nasıl bir tavır aldığınız önem taşıyor.

Kahve falında kabak tohumu ekmek iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında bamya tohumu ekmek ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına delalettir.

Kahve falında sebze tohumu ekmek zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, bir toplulukla beraber hareket edileceğine işaret eder.

Kahve falında mantar tohumu ekmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında meyve tohumu ekmek ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına delalettir.

Kahve falında saksıya tohum ekmek ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tohum ekmek görmek maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında saksıya çiçek tohumu ekmek yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir