AnaSayfa / Genel / Kahve falında temizlenmiş bıldırcın görmek

Kahve falında temizlenmiş bıldırcın görmek

Kahve falında temizlenmiş bıldırcın görmek aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında temizlenmiş bıldırcın gördüyseniz:

  • Çok fazla şeyle aynı anda ilgilenme çabası yorucu olacağı gibi, her yere yetişmeye çalışırken istediğiniz sonuçları almanız da zor olabilir.

Kahve falında temizlenmiş bıldırcın görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bıldırcın yumurtası toplamak çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına işarettir.

Kahve falında bıldırcın yumurtası yemek evleneceğinize, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş bıldırcın görmek yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bıldırcın beslemek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bıldırcın yumurtası içmek geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, büyük zorluklar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında canlı bıldırcın yakalamak hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize işarettir.

Kahve falında ölü bıldırcın görmek onlar tarafından yüceltileceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir