AnaSayfa / Genel / Kahve falında tel sarmak

Kahve falında tel sarmak

Kahve falında tel sarmak meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, insanlara yol göstereceğine, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında tel sarmak gördüyseniz:

  • Düşüncelerinize hakim olmalısınız.

Kahve falında tel sarmak onlarla iyi geçim halinde olacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında lahana sarmak ferahlığa çıkacağına, iç sıkıntınızın azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaprak sarmak neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında siyah ip sarmak yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan fal sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, engellerin ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında üzerini karınca sarmak rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dolma sardığını görmek işlerin günden güne daha da açılacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında birini battaniyeye sarmak mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına inanılır.

Kahve falında sigara sardığını görmek verimli işlere gireceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir