Kahve falında taziye kabul etmek

Kahve falında taziye kabul etmek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında taziye kabul etmek gördüyseniz:

  • Aşırılıklardan kaçınmakta fayda var.

Kahve falında taziye kabul etmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, mesleğindeki statüsünün de artacağına alamet eder.

Kahve falında taziye evi görmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taziye evinde olmak aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında taziye vermek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında taziye yemeği görmek falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında taziye evinde yemek yemek sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kalabalık taziye görmek yapılan bir evlilikten pişman olunacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında taziyeye gitmek kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir