Kahve falında tarlada ot görmek

Kahve falında tarlada ot görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında tarlada ot gördüyseniz:

  • Öfkenizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Kahve falında tarlada ot toplamak ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında tarlada ot kazmak işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ot tarlası görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına yorulur.

Kahve falında tarlada ot yolmak ortamın bir hayli gerileceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tarlada ot görmek hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında tarlada ot biçmek çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında otlu tarla görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında inek ot vermek yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir