Kahve falında tahtadan yüzük görmek

Kahve falında tahtadan yüzük görmek kendisi ile gururlanacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, eline haram para geçeceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tahtadan yüzük gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz.

Kahve falında tahtadan yüzük görmek elinin darlığa düşmeyeceğine, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına delalettir.

Kahve falında tahta yüzük takmak ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına delalettir.

Kahve falında tahtadan yüzük takmak iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, çok iyi giden işlerin duracağına delalet eder.

Kahve falında tahta yüzük görmek kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında tahta kova görmek rızık bolluğu içinde olacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tahtalı ev görmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tahtada soru çözmek parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, bunun da fal sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine işarettir.

Kahve falında tahta oturak görmek mevki kaybına uğrayacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir