AnaSayfa / Genel / Kahve falında tahta yıkamak

Kahve falında tahta yıkamak

Kahve falında tahta yıkamak rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, aradığı çareleri bulacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tahta yıkamak gördüyseniz:

  • Duygusal yanılsamalar dikkat gerektiriyor.

Kahve falında tahta yıkamak ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tahta kaşık yıkamak çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine inanılır.

Kahve falında tahtalı kuşu görmek yeterli kimse haline geleceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına işarettir.

Kahve falında kırmızı tahta görmek aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işlerine bereket geleceğine inanılır.

Kahve falında tahta kapıyı kapatmak rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında hamur tahtası görmek daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tahtaya tutunmak hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına rivayet eder.

Kahve falında tahtaya isim yazmak her şeyin ters gideceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.