AnaSayfa / Genel / Kahve falında tabutun taşındığını görmek

Kahve falında tabutun taşındığını görmek

Kahve falında tabutun taşındığını görmek maddi açıdan büyük zarar edileceğine, daha zengin hale geleceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, yakın çevresine fikir danışacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tabutun taşındığını gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız size çok şey vaat ediyor.

Kahve falında tabutun taşındığını görmek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş birini tabutta görmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü birinin tabutunu taşımak varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına tabir olunur.

Kahve falında boş tabutlar görmek çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, aile huzurunuzun bozulacağına yorulur.

Kahve falında canlı birini tabuta koymak sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini tabuttan çıkarmak maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyü tabutta taşımak idealist kimse olacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine delalettir.

Kahve falında babanın tabutunu görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, fal sahibinin uyarı alabileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.