AnaSayfa / Genel / Kahve falında suyun üzerinde gitmek

Kahve falında suyun üzerinde gitmek

Kahve falında suyun üzerinde gitmek son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suyun üzerinde gitmek gördüyseniz:

  • Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir.Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir.

Kahve falında su almaya gitmek üzüleceğine ve hastalanacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine işaret eder.

Kahve falında gidenin arkasından su dökmek rahat edeceğine, ferahlayacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında arabayla su üstünde gitmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bolluk ve bereketin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hacca gidip zemzem suyu içmek takdir edilip her konuda destek göreceğine, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına alamet eder.

Kahve falında suya kapılıp gitmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında su üzerinde gitmek derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına yorulur.

Kahve falında suyun üstünde gitmek kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında suudi arabistanua gitmek sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir