Kahve falında suya düşmek ve kurtulmak

Kahve falında suya düşmek ve kurtulmak maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, onları gücendireceğine, sorunlarından kurtulacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında suya düşmek ve kurtulmak gördüyseniz:

  • Olumlu yaklaşımlar olumlu sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında suya düşmek ve kurtulmak esenliğe kavuşacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına işaret eder.

Kahve falında uçuruma düşmekten kurtulmak çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine alamet eder.

Kahve falında merdivenden düşmekten kurtulmak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına delalet eder.

Kahve falında denize düşmek ve kurtulmak yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına yorulur.

Kahve falında çukura düşmekten kurtulmak sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına delalettir.

Kahve falında balkondan düşmekten kurtulmak bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında yüksekten düşmekten kurtulmak sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yokluk ve fakirlik göreceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek bir yerden düşmekten kurtulmak sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top