Kahve falında suratı sivilceli görmek

Kahve falında suratı sivilceli görmek idealist davranacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, işlerinin ters gideceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında suratı sivilceli gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Kahve falında sivilceli surat görmek ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suratını sivilceli görmek epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında suratı sivilceli görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına delalet etmektedir.

Kahve falında suratında sivilce görmek hasret gidereceğine, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında suratta sivilce görmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor surat görmek hayatının çok daha kolay hale geleceğine, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına rivayet eder.

Kahve falında suratını asmak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında birinin suratına işediğini görmek hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top