Kahve falında suratı asık birini görmek

Kahve falında suratı asık birini görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, fal sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında suratı asık birini gördüyseniz:

  • Bazı kişilere karşı net olmak veya acil durum bildirerek hareket etmek istiyorsunuz.

Kahve falında eski sevgiliyi asık suratlı görmek zor günlerin geride kalacağına, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza alamet etmektedir.

Kahve falında asık suratlı birini görmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında suratı asık birini görmek büyük tartışmaların yapılacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğini asık suratlı görmek hayır vereceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine işaret eder.

Kahve falında suratı asık olmak amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında birini suratı asık görmek tersliklerin yoluna gireceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüyü asık suratlı görmek işiyle nam salacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine alamet eder.

Kahve falında asık suratlı insan görmek çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top