AnaSayfa / Genel / Kahve falında su içmek ama doymamak

Kahve falında su içmek ama doymamak

Kahve falında su içmek ama doymamak deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında su içmek ama doymamak gördüyseniz:

  • Geri dönüşü olabilecek yatırımlar hariç, diğer konulara itibar etmemenizde fayda var.

Kahve falında su içmek ama doymamak iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına işarettir.

Kahve falında su içmek ama kanmamak hayaller kurulacağına, falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine yorulur.

Kahve falında yemek yemek ama doymamak sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine delalet eder.

Kahve falında rakı içmek ama sarhoş olmamak bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına delalettir.

Kahve falında içki içmek ama sarhoş olmamak bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına rivayet eder.

Kahve falında doymadan su içmek verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında kana kana su içmek doymamak alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında su içmek ve doymamak maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.