AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah yastık kılıfı görmek

Kahve falında siyah yastık kılıfı görmek

Kahve falında siyah yastık kılıfı görmek geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, ünleneceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah yastık kılıfı gördüyseniz:

  • Unutmayın ki, onları yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız.

Kahve falında siyah yastık kılıfı görmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına alamet eder.

Kahve falında yırtık yastık kılıfı görmek elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yastık kılıfı dikmek huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına tabir olunur.

Kahve falında yastık kılıfını çıkarmak aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına delalettir.

Kahve falında yastık kılıfı geçirmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına tabir olunur.

Kahve falında yastık kılıfı almak yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına tabir olunur.

Kahve falında yastık kılıfı değiştirmek oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil yastık kılıfı görmek zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir