AnaSayfa / Genel / Kahve falında şişmiş göz görmek

Kahve falında şişmiş göz görmek

Kahve falında şişmiş göz görmek iyileşeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, kötü günler geçireceğine, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına delalet eder.

Kahve falında şişmiş göz gördüyseniz:

  • Sempatikliğiniz ilgi çekiyor.

Kahve falında gözlerin şiştiğini görmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzü gözü şiş görmek problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine yorulur.

Kahve falında gözleri şiş görmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözü şiş görmek tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, verilen  sözlerin tutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözlerini şiş görmek hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına yorulur.

Kahve falında şişmiş göz görmek hastalıktan şifa bulmaya, kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözlerinin şiştiğini görmek kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine işarettir.

Kahve falında kendi gözünü şiş görmek güzel günler geçireceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir