Kahve falında şişme yatak görmek

Kahve falında şişme yatak görmek emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, kazanç ve kar getireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, çektiği zorlukların biteceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şişme yatak gördüyseniz:

  • İş yerinizdeki kimselerin sinir bozucu tutumları olabilir.

Kahve falında şişme yatak görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünü şişmiş görmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının yüzünü şiş görmek maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında araba lastiği şişirmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kolunu şiş görmek maddi gücünün artacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına delalet eder.

Kahve falında yüzünün şiştiğini görmek ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yanağının şiştiğini görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karın şiş kadın görmek uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top