AnaSayfa / Genel / Kahve falında şişkin göz görmek

Kahve falında şişkin göz görmek

Kahve falında şişkin göz görmek önemli işler yapacağına, ödeme güçlü çekeceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şişkin göz gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren iş ya da kaonularda fikirleriniz tamamen değişebilir.

Kahve falında şişkin göz görmek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına rivayet eder.

Kahve falında yüzünü şişkin görmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalet eder.

Kahve falında yüzde şişkinlik görmek işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şişkinlik görmek hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şişkin yüz görmek hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına rivayet eder.

Kahve falında şişkin karın görmek Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözünde balık görmek sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında tek gözü olmayan kedi görmek uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.