AnaSayfa / Genel / Kahve falında şişenin içinde süt görmek

Kahve falında şişenin içinde süt görmek

Kahve falında şişenin içinde süt görmek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, sevineceğine, beklediklerini duyacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında şişenin içinde süt gördüyseniz:

  • Yeni iş teklifleri söz konusu olabilir veya yeni gelir kapıları açılıyor.

Kahve falında şişe içinde süt görmek hanesindeki rızkın da artacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına inanılır.

Kahve falında şişenin içinde süt görmek ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına inanılır.

Kahve falında bir şişe süt görmek ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şişeye süt doldurmak kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine işarettir.

Kahve falında boş süt şişesi görmek gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şişede süt görmek parasal anlamda rahat edeceğine, fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına işarettir.

Kahve falında şişe süt almak dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında şişe süt görmek huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.