AnaSayfa / Genel / Kahve falında şiş göz görmek

Kahve falında şiş göz görmek

Kahve falında şiş göz görmek sorunların ve sıkıntıların artacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yarar getireceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında şiş göz gördüyseniz:

  • Eğitim başlıklı konular ön plana çıkabilir.

Kahve falında ağlamaktan gözlerinin şiştiğini görmek çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zorlukları teker teker aşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzü gözü şiş görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gözü şiş görmek kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendi gözünü şiş görmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Kahve falında gözlerini şiş görmek karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlerini şişmiş görmek geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine alamet eder.

Kahve falında birinin gözünün şiştiğini görmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında şiş göz görmek sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir